YERSU TEKNOLOJİ TASARIM DIŞ TİC. A.Ş.

İSTANBUL | ETİLER

(212) 247 1077

(533) 315 9114

BÜYÜK DOKUNUŞ

Nishdecor 2011’den bu yana mekanlarınız ve projeleriniz için, stilinizle örtüşen, geniş yelpazede ürün seçeneği ile çözüm üretir.

Dekorasyonda yaratmak istediğiniz tarz, sonsuz ve yaratıcı seçenekler sunan duvar kağıtları ile şekillenir.

Konusunda uzmanlaşmış, güncel trendleri yakından takip eden Nishdecor, tasarım aşamasından seçim aşamasına, tedarik sürecinden montajına kadar İstanbul ve Bodrum ekibiyle hizmet sunar.

Duvardan tavana, banyodan mutfağa tüm alanlarda uzun yıllar kullanıma uygun, yüzlerce doku ve desende, uluslarası sertifikalı duvar kağıtlarımız, ev, ofis, cafe, restaurant, mağaza, otel ya da hastane, kısacası her mekanın ihtiyacına yönelik çözümler sunar.

Banyo, duş-içi gibi ıslak hacimler de dahil, yaşam alanlarınızın her köşesine, güvenli, uzun soluklu çözümler ile yanınızdayız.

%100 UYGUNLUK

İsteklerinizi hazır kalıplara sokmanıza gerek kalmaz. Siz hayalinizi anlatın, biz sizin için tasarlayalım.

MEMNUNİYET GÜVENCESİ

Üretim öncesinde tasarımı dijital ortamda uygulama alanıı üzerinde görüp onaylayabiliyorsunuz, böylece  nihai çalışmanın tam hayal ettiğiniz gibi olduğunu garantiliyoruz.

PROFESYONELLİK

Ekibimiz ürün seçimi ve temini konusunda uzman ve tecrübe sahibidir. 10 yılı aşkın bir süredir bireysel ve kurumsal sayısız projede mimarlık firmalarına çözüm ortaklığı yapmıştır. Referanslarımızı detaylı olarak sitemizde inceleyebilirsiniz.

SANATSAL TASARIMLAR

Nishdecor özel tasarım duvar kağıdı kendi kişiliğini yaşadığı ve çalıştığı mekana yansıtmak, kendini özel hissetmek isteyenler için dizayn edilmiş bir ürün olup, çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

YARATICILIK

Tamamen kişiye özel bir çalışma isterseniz, tasarımcılarımız talepleriniz doğrultusunda size özel duvar kağıdını tasarlayarak kelimenin tam anlamıyla benzersizliği sunarlar.

BASINDA BİZ