YERSU TEKNOLOJİ TASARIM DIŞ TİC. A.Ş.

İSTANBUL | ETİLER

(212) 247 1077

(533) 315 9114

MISSONI HOME 02

Jannelli&Volpi ve Missoni işbirliklerini müjdeledi, Başarılarını kendileri yaratan 2 aile kendi alanlarında bir referans noktası haline geldi. Ortak dekor, desen ve “Made in Italy” sevgisinden, ikinci Missoni duvar kağıdı koleksiyonu Wallcoverings “02 MissoniHome”
oluşturuldu, klasik Missoni tarafından desteklenen yeni tasarımlar sunuyor.
Duvar Kaplamaları 02 MissoniHome, klasik Maison Missoni renk paletini bir araya getiren modern bir his, otantik bir lezzet,

YENİ ÖNERİLER:

 • renkli haşhaş çiçekleri ile karakterize edilen bir desen
  tek başına bir gövde tasarımı ile kombinlenebilen turkuaz, kırmızı, pembe, leylak ve turuncu yapraklar, hem ekru hem de siyah zemin üzerine yeşil çizgiler olarak görülen, gündüz ve gece görünümünü temsil eden tasarımlar;
 • renkli bir desen oluşturan çok sayıda kelebek – fuşya, kırmızı, kayısı, nane yeşili ve yağ yeşilinin farklı tonlarında, ekru arka plan üzerinde veya hatta zikzak desenli açık mavi arka plan üzerinde daha açık tonlarda;
 • yumurta mavisi veya pas üzerine beyaz, gri ve siyah renklerde ‘Burç’ adlı bir ideogram motifi.
  Klasik ikonik Missoni desenleri, ‘Zig Zag’ veya ‘Alev’ tasarımı gibi, ton-sur-ton versiyonlarında paslı, açık turkuaz, nane yeşili, kum, siyah-beyaz veya gri nüanslarda, seçeneklerle sunulmaktadır. Açık mavi ile eşleştirilmiş yeşil ve pembe gibi zıt tonlar da mevcuttur.
  Dikey ve yatay, alevli veya çoklu çizgilerle ve desenlerle eşleştirilmesi amaçlanan duvar kağıtları tamamlanır.
  Renk şeması, Missoni için her zamanki gibi odak noktadır ve
  duvar kağıdına da uygulanan çok çeşitli tonlara sahip bir paletten oluşur.
  Malzeme, ton-sur-ton tonlarının veya siyah ve beyaz gibi zıt renklerin kullanımıyla ve aynı zamanda kullanılan farklı üretim teknikleri sayesinde zenginleştirilmiştir.

İki önde gelen İtalyan şirketi Missoni ve Jannelli&Volpi’nin karşılaşmasından duvar kaplamaları koleksiyonu “Wallcoverings Missoni Home” doğar.
Koleksiyon, Missoni geometrik öğelerini doğadan ilham alan daha yumuşak motiflerle ve MissoniHome koleksiyonlarının alameti farikası olan çiçeklerle harmanlıyor.

“Duvar kağıdı sanatında usta olan Jannelli&Volpi ile yapılan işbirliği, MissoniHome Koleksiyonunun en yeni benzersiz bileşenidir. Bu yeni Koleksiyonun yaratılması sırasında ortak ilgileri keşfetmek bir zevkti: aile geleneklerinde derin kökler, profesyonellik ve zanaatlarımıza olan tutku.”
Rosita Missoni, MissoniHome Kreatif Direktörü

“Biz ve büyük Missoni ailesi arasında önceden belirlenmiş bir karşılaşma. Bizimki kağıttan, iplikten, hemen uyum ve karşılıklı gelenekler bulan iki benzer dünyanın buluşması.
Birçok benzerliği paylaşıyoruz: Tutkuya dayalı bir çalışma kültürü, İtalyan teknik bilgisinin zanaatkar kökenleriyle bir bağlantı ve iş dünyasına ailevi bir yaklaşım.
Yeteneklerimizi birleştirdik ve bugün bu koleksiyonu sunmaktan gurur duyuyoruz; gelecek pek çok kişinin ilki.”
Mauro Jannelli, Başkan Ortak Girişim duvar kaplamaları

MARIMEKKO

Marimekko | Jannelli&Volpi ortaklığı!Fin Interior Home'un yeni seçimi burada. Unikko, Kippis,...

JWALL REFLEKS

Mermer taşların teması burada, melanj tasarımın içinde bulunduğu doğal unsura karşılık gelen bir...

MISSONI HOME 01

MissoniHome Wallcoverings 01, Missoni'nin geniş ve tarihi çizgisini,duvarları dekore etmeye...

M.C. ESCHER KOLEKSİYONU

Maurits Cornelis Escher (1898-1972), dünyanın en ünlü grafik sanatçılarından biridir. En çok...

COMPOSITION “KANDINSKY”

Kandinsky'ye övgü, Resimlerinin detaylandırılması ve çalışmalarının ayırt edici özelliklerinin...

RASTGELE